6511 ETCHING
Sold: SEK 1000
Sold den 25 november 2019 -
4253 ETCHING
Auguste Renoir, signerad i plåten, 11, 5x7, 5,
Sold: SEK 500
Sold den 13 november 2017 -
1061 ETCHING
Sold: SEK 3000
Sold den 23 oktober 2017
5783 Etsning
Sold: SEK 1600
Sold den 23 mars 2009