6033 Ersari
Tidigt 1900-tal, 270x335, (slitage)
Sold: SEK 5000
Sold den 6 augusti 2007 -
2034 Ersari
Tidigt 1900-tal, 108x185, jämnt slitage, even wear
Sold: SEK 3000
Sold den 27 november 2006
Föremål som liknar ersari Tidigt 1900-tal
- Matches
- alla
- Show all