6364 GOBLET AND COVER
nickel silver, 19th century. Height: 47,
Sold: SEK 900
Sold den 5 september 2022 -
2072 GOBLET AND COVER
Sold: SEK 1200
Sold den 13 december 2021 -
4039 GOBLET AND COVER
Sold: SEK 7000
Sold den 14 april 2014
2635 Lockpokal
Silver, 20-tal, Importstämplar, höjd: 16
Sold: SEK 1500
Sold den 19 februari 2007 -
1308 Lockpokal
Silver, 1858, höjd: 29
Sold: SEK 2000
Sold den 17 oktober 2005 -
8503 Lockpokal
Silver, höjd: 26
Sold: SEK 2700
Sold den 10 oktober 2005