7156 Khaden
Tibet, semi antique, 148x87, slitage/skador.
Sold: SEK 1400
Sold den 4 februari 2013 -
7152 ORIENTAL RUG
Tibet, Khaden, semi antique, drakmönster, 98x164,
Sold: SEK 5200
Sold den 4 februari 2013
Föremål som liknar khaden Tibet
- Matches
- alla
- Show all