6207 WALL SCOUNCE
gilt bronze, height: 77 cm,
Sold: SEK 500
Sold den 22 maj 2017 -
4038 WALL SCOUNCE
Sold: SEK 3000
Sold den 20 juni 2016 -
2550 WALL SCOUNCE
Sold: SEK 800
Sold den 31 augusti 2015
6014 WALL SCOUNCE
gilt bronze, Swedish late empire, height: 22,
Sold: SEK 700
Sold den 3 februari 2014 -
9096 WALL SCOUNCES
3-armade, förgylld brons, rococo style, height: 40,
Sold: SEK 3300
Sold den 27 augusti 2012 -
8685 WALL SCOUNCES
Sold: SEK 14000
Sold den 10 maj 2010
8546 Applique
1800-tal, brännförgylld brons, höjd: 58
Sold: SEK 3500
Sold den 24 november 2008