Föremål som liknar etsning Renoir

  • Matches
  • 8007 ETCHING
    Sold: SEK 800

    Sold den 3 februari 2020
  • 6511 ETCHING
    Sold: SEK 1000

    Sold den 25 november 2019
  • 3604 ETCHING
    Renoir, unsigned, modell, subject: 13, 5x19,
    Sold: SEK 500

    Sold den 15 januari 2018
  • 4253 ETCHING
    Auguste Renoir, signerad i plåten, 11, 5x7, 5,
    Sold: SEK 500

    Sold den 13 november 2017
  • 1167 ETCHING
    Sold: SEK 1900

    Sold den 23 oktober 2017
  • 1061 ETCHING
    Sold: SEK 3000

    Sold den 23 oktober 2017