8007 ETCHING
Sold: SEK 800
Sold den 3 februari 2020 -
6511 ETCHING
Sold: SEK 1000
Sold den 25 november 2019 -
3604 ETCHING
Renoir, unsigned, modell, subject: 13, 5x19,
Sold: SEK 500
Sold den 15 januari 2018
4253 ETCHING
Auguste Renoir, signerad i plåten, 11, 5x7, 5,
Sold: SEK 500
Sold den 13 november 2017 -
1167 ETCHING
Sold: SEK 1900
Sold den 23 oktober 2017 -
1061 ETCHING
Sold: SEK 3000
Sold den 23 oktober 2017
5783 Etsning
Sold: SEK 1600
Sold den 23 mars 2009 -
7715 ETCHING
Renoir, 23x19
Sold: SEK 4800
Sold den 3 april 2006