7289 Tygrulle
Sold: SEK 2800
Sold den 31 oktober 2022 -
3316 Tygrulle
O Nyman, Björnstjerna design. Width: 150,
Sold: SEK 800
Sold den 12 april 2021 -
8586 Tygrulle
Carl Malmsten, 1, 45x4, 5 meter ca,
Sold: SEK 500
Sold den 9 mars 2015
8268 Tygrulle
furnishing fabric, bredd: 147 ca,
Sold: SEK 300
Sold den 8 december 2014 -
6124 Tygrulle
100% bomull, India, 1960s,
Sold: SEK 250
Sold den 7 mars 2011 -
8099 Tygrulle
Persiskt figurativt mönster, 130 x 300?,
Sold: SEK 1300
Sold den 8 februari 2010
8357 Tygrulle
Carl Malmsten
Sold: SEK 2800
Sold den 5 april 2004 -
5335 Tygrulle
1960-tal, B150
Sold: SEK 200
Sold den 1 december 2003