6310 Uppläggningsfat
Såld: 700 kr
Såldes den 27 november 2023 -
6301 Uppläggningsfat
Såld: 3.600 kr
9127 Uppläggningsfat
nysilver, glas. Diameter: 30 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
3085 Uppläggningsfat
Såld: 800 kr
Såldes den 10 januari 2022 -
7400 Uppläggningsfat
Glaserat lergods. Signerad, 2000,51x40 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 1 februari 2021 -
8136 Uppläggningsfa..
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2015
4012 Uppläggningsfat
glas, korghandtag, 1950-tal, längd: 33 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 11 maj 2015 -
1157 Uppläggningsfat
glas, Dekor med drakar, Dia36
Såld: 300 kr
Såldes den 1 november 2010 -
3167 Uppläggningsfat
Glas/ns
Såld: 1.400 kr
Såldes den 26 april 2004