7107 LITOGRAPH
Sold: SEK 2800
Sold den 23 oktober 2023 -
7001 LITOGRAPH
Sold: SEK 1000
Sold den 17 oktober 2016 -
2124 LITOGRAPH (F)
Helmer Osslund (1866-1938), 57x68,
Sold: SEK 250
Sold den 24 oktober 2011
8071 LITOGRAPH (F)
Helmer Osslund (1866-1938), landscape, 50x62,
Sold: SEK 550
Sold den 29 augusti 2011 -
3269 LITOGRAPH
Helmer Osslund (1866-1938), river, 48x60,
Sold: SEK 750
Sold den 11 januari 2010 -
1406 Litografi
Helmer Osslund, 47x60
Sold: SEK 1100
Sold den 21 januari 2008
1405 Litografi
Helmer Osslund, med dedikation, 11x23
Sold: SEK 100
Sold den 14 januari 2008 -
4738 Litografi
Helmer Osslund Från Näsåker, onumrerad, 48x60
Sold: SEK 400
Sold den 22 oktober 2007 -
5351 Litografi
Helmer Osslund, Landskap med å, 45 x 60
Sold: SEK 750
Sold den 10 september 2007