1008 WATERCOLOUR
Sold: SEK 2000
Sold den 29 mars 2021 -
6043 WATERCOLOUR
+ mixed media, 2 pcs, oriental,
Sold: SEK 100
Sold den 15 maj 2017 -
4048 WATERCOLOUR
Sold: SEK 250
Sold den 9 januari 2012
6069 Akvarell +
blandteknik, signerade, "Herrporträtt"
Sold: SEK 300
Sold den 30 juli 2007 -
8276 Akvarell+
blandteknik, Trappa m blommor/Molinsgatan
Sold: SEK 150
Sold den 25 februari 2002