Föremål som liknar litografi Etsning
7063 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 100
Sold den 13 maj 2024
4228 LITOGRAPH
Sold: SEK 250
Sold den 16 januari 2023
6068 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1900
Sold den 9 januari 2023
3298 LITOGRAPH
Sold: SEK 100
Sold den 18 april 2022
7539 Mappar med lit..
Sold: SEK 200
Sold den 12 november 2018
4697 Litografi
Sold: SEK 100
Sold den 29 oktober 2018
5723 Färlitografier
Sold: SEK 250
Sold den 8 maj 2017
1428 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 4 april 2016
8572 LITOGRAPHS
Sold: SEK 1200
Sold den 2 maj 2011