4342 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 800
Sold den 13 maj 2019 -
6181 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 700
Sold den 14 mars 2016 -
2305 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 350
Sold den 12 oktober 2015
5111 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1600
Sold den 4 oktober 2010 -
8109 Färglitografier
Erik Höglund, EH-91, 2 st, 31x23 onumrerade
Sold: SEK 300
Sold den 10 april 2006