4053 Rölakanmatta
signerad U P, 240x175
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 augusti 2013 -
1067 Rölakanmatta
signerad, GK, 200x135
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2013 -
5387 Rölakanmatta
signerad, AME, Klockaregårdens Hemslöjd, 200x250
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 april 2013
3466 Rölakanmatta
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
Såld: 800 kr
Såldes den 28 januari 2013 -
2143 Rölakanmatta
Sverige, 170x242, monogramsignerad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 januari 2013 -
4317 Rölakanmatta
Signerad SH, Svensk hemslöjd, 166x218
Såld: 3.800 kr
Såldes den 29 oktober 2012
1447 Rölakanmatta
signerad, 162x247
Såld: 200 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
8114 Rölakanmatta
signerad, 140x200
Såld: 300 kr
Såldes den 9 april 2012 -
5245 Rölakanmatta
signerad W, ull på linvarp, 140x200
Såld: 200 kr
Såldes den 2 april 2012