Föremål som liknar akvarell Osignerad
4323 WATERCOLOUR
Sold: SEK 2000
Sold den 8 juni 2020
3118 WATERCOLOUR
Sandra Marotta (b. 1949), unsigned, 50x63,
Sold: SEK 500
Sold den 12 juni 2017
3370 WATERCOLOUR
Robert Högfeldt (1894-1986), unsigned, 16x16,
Sold: SEK 1100
Sold den 20 mars 2017
2093 WATERCOLOUR
Ljubi Lidströmer (b. 1948), unsigned, 38x29,
Sold: SEK 400
Sold den 23 maj 2016
9374 WATERCOLOUR
Lennart Gram (1910-1996), unsigned, 16x10 (vykort),
Sold: SEK 250
Sold den 16 mars 2015
1316 WATERCOLOUR (F)
Sold: SEK 100
Sold den 3 november 2014
3343 WATERCOLOUR (F)
Sold: SEK 800
Sold den 26 maj 2014
3342 WATERCOLOUR (F)
Sold: SEK 800
Sold den 26 maj 2014
3360 WATERCOLOUR
Porträtt av Karl XV, 19x14, unsigned,
Sold: SEK 1300
Sold den 20 januari 2014