6066 Oljemålning
Dynét, Landskap. Olja på pannå, 65x95 cm. Signerad
Såld: 300 kr
Såldes den 20 januari 2020 -
3506 Oljemålning
Dynét, Pojke på väg, 23x32
Såld: 150 kr
Såldes den 23 november 2015 -
3504 Oljemålning
Dynét, Fiskare, 23x32
Såld: 250 kr
Såldes den 23 november 2015
2293 Oljemålning
Dynét, Skogslandskap, signerad, pannå, 23x33
Såld: 150 kr
Såldes den 23 september 2013 -
7440 Oljemålning
Signerad, Dynét, kust, 15x20
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2013 -
1403 Oljemålning
Dynét, Landskap, 34x40
Såld: 200 kr
Såldes den 7 januari 2013
5634 Oljemålning
Dynét, Landskap, 34x40
Såld: 200 kr
Såldes den 10 december 2012 -
4742 Oljemålning
Dynét, Landskap, 34x40
Såld: 200 kr
Såldes den 3 december 2012 -
3705 Oljemålning
Dynét, Landskap, 33 x 25
Såld: 250 kr
Såldes den 22 oktober 2012