4175 Emaljmålning
Såld: 150 kr
Såldes den 10 oktober 2022 -
5282 Emaljmålning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 januari 2022 -
3040 Emaljmålning
Oidentifierad konstnär. Signerad AC, 14x19 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 11 maj 2020
9063 Emaljmålning
1950-tal, Oidentifierad konstnär. Signerad, 57x88
Såld: 600 kr
Såldes den 19 november 2018 -
8298 Emaljmålning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 september 2014