Föremål som liknar färglitografi signerad
4020 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 10 juni 2024
4003 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 10 juni 2024
4162 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 500
Sold den 10 juni 2024
4049 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 10 juni 2024
3185 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 200
Sold den 10 juni 2024
4152 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 500
Sold den 10 juni 2024
4161 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 500
Sold den 10 juni 2024
4165 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 100
Sold den 10 juni 2024
4019 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 500
Sold den 10 juni 2024