Föremål som liknar Agi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
1008 Armbandsur
Såld: 7.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
1033 Mjölkkanna
Såld: 4.600 kr
Såldes den 30 oktober 2023
9571 Espressomaskin
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 september 2023
7074 Stolar
4 st, "Nihau", Vico Magistretti för Kartell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juli 2023
2053 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 juni 2023
4375 Grafik
Såld: 700 kr
Såldes den 6 mars 2023
1025 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 28 november 2022
7529 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 7 november 2022