KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702387
nr 1270 2387
Oidentifierad konstnär. Signerad Vargas, Stilleben. Olja på duk, 60x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:32:43
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr