ART / Oil paintings / Oil painting 8247062
nr 824 7062
OIL PAINTING
Sign J Webb, 19th century, Stadsbild med männinskor, 29 x 24,
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Stadsbild med männinskor, signerad J Webb, 29 x 24
4000
SEK 3000
Tuesday April 30 2013
at 09:02:11
- Klassiska