MISCELLANEOUS / Jewellery / Bracelet 9344409
nr 934 4409
BRACELET
silver, 1950s,
Silver, 50-tal
SEK 500
Monday January 12 2015
at 19:41:31
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver