FURNITURE / Sofas / Sofa 6024092
nr 602 4092
SOFA
+ fåtölj Maralunga Vico Magistretti (1920-2006) för Cassina, 1973, textilklädsel i rödbruna toner, wear,
+ fåtölj Maralunga Vico Magistretti (1920-2006) för Cassina, 1973, textilklädsel i rödbruna toner. Fåtöljen visas på Metropol, soffan finns på lager (finns ej på visning)
Condition: slitage, fläckar. Soffan med skador.
1000
SEK 1600
Monday September 28 2009
at 19:11:06
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr