KONST / Litografier / Färglitografi 12612300
nr 1261 2300
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Violer, Signerad i tryckplåt. Motivet: 51x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:57:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson