KONST / Litografier / Färgserigrafi 13185378
nr 1318 5378
Peter Phillips
(f. 1939), Storbritannien
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, daterad 1968, printers proof, 62x96 cm, oramad
Peter Phillips, Engelsk konstnär född 1939.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:02:08
6/4 16:56:58