KONST / Litografier / Färglitografi 13862068
nr 1386 2068
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Modell. Signerad, numrerad 23x150, bredd: 57x52, yttermått inklusive ram: 67x57 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:43:08
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
22 mar