KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941016
nr 1594 1016
1700-tal, Madonnan med Barnet. Ej signerad. Kopia efter Rafael, Olja på pannå, 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:37:08
29/1 18:08:11
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska