KONST / Litografier / Färglitografi 7585093
nr 758 5093
Färglitografi
Evert Taube, 112/195, signerad -71, motivets mått: 38x48
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:51:11
100 kr
150 kr
400 kr