KONST / Litografier / Färglitografi 13867092
nr 1386 7092
Katerina Mistal
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 153/200, daterad -89. Motivet: 47x36, yttermått inklusive ram: 60x47 cm
Katerina Mistal, svensk konstnär född 1960.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:57:34
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
22 mar