ART / Oil paintings / Oil painting 14256119
nr 1425 6119
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spain. Spain, två kvinnor. Oil on canvas, oramad signerad, 75x52,
OIL PAINTING, Spanien, två kvinnor. Olja på duk, oramad signerad, 75x52 cm
Oscar Hernandez Soriano, Spanish-Swedish painter born på Kuba 1944, dead 2007.
SEK 100
Monday October 18 2021
at 18:50:09
15/10 15:33:13
Oscar Hernandez Soriano
Read more about Oscar Hernandez Soriano