ART / Etchings etc / Colour etching 13557138
nr 1355 7138
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Nils G Stenqvist (1934-2005), Sweden. "Snäcka", HC-upplaga (hors de commerce), 5/10, with dedication. Signed, 1995. Subject: 19x29,
COLOUR ETCHING, "Snäcka", HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 5/10, med dedikation, 1995. Motivet: 19x29 cm
SEK 400
Monday October 19 2020
at 20:13:28
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
350 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Nils G Stenqvist
Read more about Nils G Stenqvist