KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303084
nr 1430 3084
Astrid Anckers-Öman
(1891-1953), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1945. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Astrid Anckers-Öman, svensk målare född i Stockholm 1891, död 1953 .
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:53:18
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Astrid Anckers-Öman
Läs mer om Astrid Anckers-Öman