ART / Lithographs / Litograph in colors 13336520
nr 1333 6520
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Sweden. Interiörbild med liggande man. Signerad Ola Billgren Louis Womack -70, numbered 36/90. Unframed. Sheet: 45x62 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Interiörbild med liggande man. Signerad Ola Billgren Louis Womack -70, numrerad 36/90. Oramat löst blad. Bladets mått: 45x62 cm
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
700
SEK 1900
Monday June 15 2020
at 19:42:39
400 kr
500 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Robot)