ART / Oil paintings / Oil painting 13778129
nr 1377 8129
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Rozsack. Oil on canvas, 60x50,
Oidentifierad konstnär. Flicka med docka. Signerad Rozsack. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: ca 88x76 cm
800
SEK 400
Monday February 8 2021
at 19:51:46
3/2 02:56:20
350 kr
5/2 08:49:39