KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13856472
nr 1385 6472
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 36/310. Motivet: 22x30cm, yttermått inklusive ram: 41x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:16:49
22/3 15:38:11
100 kr
22/3 18:11:49
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm