KONST / Litografier / Serigrafi 12644551
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa germany litografier serigrafi tyska tyskland tyskt werner pfeiffer
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:33
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:27
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa germany litografier serigrafi tyska tyskland tyskt werner pfeiffer
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:33 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:27