ART / Lithographs / Litographs in colors 13846493
nr 1384 6493
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
12st, Göran Hahne (b. 1943), Sweden. PT, numrerade, archipelago scene, outer dimensions including frame: 43x57cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 12st, PT, numrerade, skärgårdsmotiv, yttermått inklusive ram: 43x57cm. Signerad. Signerad
Göran Hahne, Swedish painter, graphic artist and illustrator, born 1943.
1500
SEK 1600
Monday Mars 15 2021
at 18:41:17
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
Göran Hahne
Read more about Göran Hahne