GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dish 15936293
nr 1593 6293
DISH
Blue Fluted, Royal Copenhagen, Denmark, förgylld kant. Diameter: 25 cm, kantförgyllningen med slitage.
Musselmalet, Royal Copenhagen, förgylld kant. Diameter: 25 cm
Condition: kantförgyllningen med slitage
800
SEK 500
Monday January 29 2024
at 20:33:00
28/1 10:18:56
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)