ART / Sculptures and works of art / Sculpture 16123064
nr 1612 3064
SCULPTURE
Torsten Fridh, liggande kvinna, terracotta. Signed, dated 11/27, 24x13,
Torsten Fridh, liggande kvinna, Terrakotta. Signerad, daterad 11/27,24x13 cm
800
SEK 500
Monday April 15 2024
at 19:55:08
11/4 21:25:53