ART / Lithographs / Litographs in colors 15774375
nr 1577 4375
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
2 pcs, Gustav Rudberg (1915-2001), Sweden. Signerade och numrerade, outer dimensions including frame: 44x4749x54 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 44x4749x54 cm
Gustav Rudberg, born 1915, dead 2001, Swedish painter.
SEK 400
Monday November 13 2023
at 20:19:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Gustav Rudberg
Read more about Gustav Rudberg