GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bålskålar 5293411
nr 529 3411
Bålskålar
2 st, Porslin [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:24:11
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr