MISCELLANEOUS / Jewellery / Arm ring 16033002
nr 1603 3002
ARM RING
öppningsbar, med säkerhetskedja. Oädel metall, pärlor och glas. Fantasistämplar. Diameter: ca 6 cm, wear, damages.
öppningsbar, med säkerhetskedja. Oädel metall, pärlor och glas. Fantasistämplar. Diameter: ca 6 cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 300
Monday Mars 4 2024
at 20:11:14
27/2 00:31:13