ART / Etchings etc / Colour etching 15792016
nr 1579 2016
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Jan Håfström (b. 1937), Sweden. 'Vad är det här?'. Signed, numbered 11/50, dated 2016, sheet: 60x76 cm, outer dimensions including frame: 72x90,
COLOUR ETCHING, "Vad är det här?". Signerad, numrerad 11/50, daterad 2016. Bladets mått: 60x76 cm, yttermått inklusive ram: 72x90 cm
Jan Håfström, Swedish painter, born 1937
4600
SEK 4400
Monday November 20 2023
at 20:05:32
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 20
Read more about Grafik