KONST / Litografier / Färglitografi 12487253
nr 1248 7253
Reidar Fritzvold
(1920-1998), Norge
Färglitografi, "Skogtjern Vår". Signerad, numrerad 33/200, daterad -84. Motivet: 32x43 cm
Reidar Fritzvold, norsk grafiker född 1920, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:32:02
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Reidar Fritzvold
Läs mer om Reidar Fritzvold