KONST / Litografier / Färglitografi 9838189
nr 983 8189
Färglitografi
John Heijke, 50/360, signerad, Strömmen, motivet: 39x50
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:45:02
23/9 22:48:18