KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12713024
nr 1271 3024
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Blyerts, "Fjällgatan 16". Utställd på Liljevalchs konsthall 1974. Signerad, daterad -74, ca 49x69 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:47:39
15/8 19:11:12
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm