KONST / Litografier / Färglitografi 10974258
nr 1097 4258
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 338/350, signerad, motivet: 31x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:41:17
16/3 10:04:56
20 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson