ART / Lithographs / Litograph in colors 7449412
nr 744 9412
LITOGRAPH IN COLORS
Bo Von Konow, 1958, subject size: 37x53,
Bo Von Konow, 1958, motivets mått: 37x53
300
SEK 100
Monday February 27 2012
at 19:18:21
27/2 10:54:52