ART / Lithographs / Fäglitografi 15915101
nr 1591 5101
Fäglitografi
unidentified artist. Signed, UE upplaga 67/80. Image dimensions: 48x38 cm, outer dimensions including frame: 67x50 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad, UE upplaga 67/80. Bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x50 cm
Monday January 22 2024
at 18:58:32