ART / Lithographs / Silkscreen 12297237
nr 1229 7237
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Ron Lior (b. 1971), Sweden. Signed, numbered 193/250, ca 80x53 cm,
SILKSCREEN, Signerad, numrerad 193/250, ca 80x53 cm
Ron Lior, artist, born 1971.
800
SEK 600
Monday January 21 2019
at 20:19:16
300 kr
500 kr