ART / Etchings etc / Wood engraving 11709137
nr 1170 9137
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv, Klara strand/spårområdet, signed and numbered 124/310. 18x61 cm,
WOOD ENGRAVING, Stockholmsmotiv, Klara strand/spårområdet, signerad och numrerad 124/310. 18x61 cm
600
SEK 600
Monday Mars 19 2018
at 20:32:45
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén